13 hodnocení

Dentální tyčinky Soopa s banánem a arašídovým máslem 100 g

Hypoalergenní ovocné žvýkací tyčinky značky Soopa Pets vyrobené v Irsku

4 kusy v balení

Doslova k sežrání. Navíc napomáhají k odstranění zubního plaku.

Skladem (4 ks)
Kód: 1219
Značka: Soopa Pets
129 Kč
Dentální tyčinky Soopa s banánem a arašídovým máslem 100 g
Tip na dárek Bez konzervantů
GODDO.CZ - doprava ZDARMA
GODDO.CZ - rychlá expedice
GODDO.CZ - víme co prodáváme

Dentální tyčinky Soopa jsou hypoalergenní a čiště veganské žvkací tyčinky, které pomáhají redukovat zubní plak, omezovat zápach z psí tlamy a snižovat riziko vzniku zubního kamene a onemocnění dásní. Svým složením jsou vhodné i pro alergické psy a psy s citlivým zažíváním.

Tyčinky jsou dost tvrdé na to, aby jejich žvýkání pomáhalo psovi čistit zuby a masírovat dásně, ale současně jsou dostatečně tvárné, aby nedocházelo k ulomení zubu nebo dušení.

  • pečují o dentální hygienu psa
  • bez obilovin, dochucovadel a umělých barviv
  • snadno stravitelné
  • intenzivní a zároveň bezpečné žvýkání
  • nízkotučné a s nízkým obsahem proteinu

Neobsahují obiloviny, umělá barviva a dochucovadla, jsou nízkotučné a vhodné i pro alergické psy, psy s citlivým zažíváním nebo nízkoproteinovou dietou.

Výroba pamlsků Soopa se řídí předpisy tzv. Human Grade, což znamená, že celý proces zpracování produktu a jeho skladování probíhá za stejných podmínek jako výroba a skladování potravin určených pro lidskou spotřebu. Všechny obsažené suroviny pocházejí ze stejných zdrojů, z jakých se vyrábí potraviny pro lidi.

 

Složení:

bramborová moučka (z celých brambor), tapiokový škrob, rostlinný glycerin, celulózová vláknina, banán 4% (prášek), kvasnicové produkty, organický kokosový olej 2,5%, arašídové máslo 2% (neobsahuje palmový olej a xylitol), jablečná melasa, slunečnicový lecitin

 

Doporučené dávkování:

  • malí psi (do 10 kg) ½ tyčinky za den,
  • střední psi (10-20 kg) 1 tyčinka za den,
  • velcí psi (nad 20 kg) 2 tyčinky za den

 

Pamlsky nenahrazují běžnou stravu, jsou pochoutkou mezi jídly či odměnou za výkon. Dohlédněte, aby měl pes vždy k dispozici dostatek pitné vody.