4 hodnocení

Dokas - Kuřecí mini kousky 70 g

Dokas - Kuřecí mini kousky 70 g
Malé pamlsky z kuřecího masa, rýže a sezamu. Díky svojí velikosti jsou ideální zdravou odměnou za výkony při tréninku.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1627
Značka: Dokas
65 Kč
Kategorie: Pamlsky pro psy
Dokas Kuřecí mini kousky pro psy
Bez konzervantů
GODDO.CZ - doprava ZDARMA
GODDO.CZ - rychlá expedice
GODDO.CZ - víme co prodáváme

Malé pamlsky z kuřecího masa, rýže a sezamu. Díky svojí velikosti jsou ideální zdravou odměnou při tréninku. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Jsou velmi oblíbené pro své přírodní složeníPamlsky Dokas jsou bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu. Sáček má praktické uzavírání na zip, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.Složení: kuře 81,7%, rýže 8%, sezam 2%, vedlejší rostlinné produkty, minerální látky

Analýza: hrubé bílkoviny 29%, hrubé oleje a tuky 9,9%, hrubé popeloviny 4%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 20%Podávejte jako odměnu. Zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření pečlivě uzavřete zipem a skladujte v suchu a chladu. Balení obsahuje kyslíkový absorbér pro uchování kvality výrobku.

 Pamlsky jsou v dnešní době nedílnou součástí krmení mazlíčků, a tak i u nich je potřeba dbát nejen na chuť, ale i na zdravé složení. U pamlsků Dokas máte jistotu, že všechny použité suroviny splňují přísná kritéria a jsou během výroby pravidelně prověřovány.

Psí a kočičí pamlsky Dokas podléhají pravidelným kontrolám kvality světově uznávaným německým institutem SGS Institut Fresenius. Tato nezávislá laboratoř patří mezi přední evropské společnosti testující kvalitu potravin.