1 hodnocení

Hersenwerk v přírodě

Posuňte venkovní hry s vaším chlupáčem na další level.

Zkuste zaměstnat psí hlavičku způsobem, který je pro ni nejpřirozenější a užijte si spolu se čtyřnožcem spoustu zábavy!

 

NÁHLED V PDF

Skladem (2 ks)
Kód: 1304
269 Kč
GODDO.CZ - doprava ZDARMA
GODDO.CZ - rychlá expedice
GODDO.CZ - víme co prodáváme

Nová kniha Heleny Pozníčkové Hejzlarové vás naučí, jak v přírodě kolem vás najít a realizovat nejrozmanitější hersenwerkové hlavolamy. Seznámí vás nejenom se základním konceptem hersenwerku, ale i s tím, jak zjistit, které typy hlavolamů vyhovují vašemu psovi nejvíc, a to na základě jeho povahy, plemene, temperamentu nebo aktuální nálady. Kniha vás také naučí, jak se stát lepším pozorovatelem vašeho psa a jak mu lépe naslouchat, protože jen tak mu můžete vyladit hlavolamy skutečně na míru.

 

Hersenwerk, to jsou „hlavolamy“, kterými můžete svého psa mentálně rozvíjet, poskytnout mu potřebnou relaxaci a skrze společné hraní posílíte váš vzájemný vztah.

Hersenwerk je metoda pro relaxaci a uvolnění psa. Jedná se o hraní hlavolamů, při nichž pes zapojuje všechny své smysly a soustředí se na hlavolam tak, aby si jeho mysl odpočinula. Smyslů má pes pět, stejně jako člověk – čich, sluch, zrak, chuť a hmat. Všechny smysly v hlavolamu fungují na plné obrátky. Hersenwerk je vhodný pro každého psa bez ohledu na věk, fyzická omezení, plemeno, velikost, dovednosti a mnohé další.
Pochází z Holandska, odkud k nám zavítal prostřednictvím trenérky Ivy Paštové a Inge van Hart, která je tvůrkyní této metody.
Vybudovali jsme síť poradců, která se neustále rozrůstá, můžeme tak poskytnout hersenwerkové rady širokému publiku. Poradci jsou školení odborníci přímo na Hersenwerk a pocházejí z různých končin naší země.

Hlavním cílem Hersenwerku je odpočinek a relaxace, ale efekt může mít i mnohem širší. Společné hraní může nabídnout nejen samotné uvolnění a odreagování psa, ale také pomáhá:
• k utužení vzájemného vztahu se psem,
• překonat drobné strachy a úzkosti,
• k udržení lepší psychické kondice starších psů,
• během rekonvalescence po úrazech, operacích,
• k rozptýlení, k lepší sebekontrole, soustředění,
• hyperaktivním psům.

 

ISBN: 978-80-7428-404-5

Počet stran: 112

Vazba: měkká se záložkami

Autor: Helena Pozníčková Hejzlarová