7 hodnocení

Dokas - Kuřecí spirály se zeleninou 120 g

Skladem (>5 ks)
Kód: 1467
Značka: Dokas
105 Kč
Kategorie: Pamlsky pro psy
Dokas - Kuřecí spirály se zeleninou 120 g
Bez konzervantů
GODDO.CZ - víme co prodáváme
GODDO.CZ - rychlá expedice
GODDO.CZ - doprava ZDARMA

Dokas - Kuřecí spirály se zeleninou 120 g

Lahodné spirály z kuřecích prsních řízků se zeleninou, olejem z chia semínek a vaječným žloutkem jsou zdravým a chutným pamlskem pro psy.

Jejich žvýkání pejsky zabaví a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Olej z chia semínek je bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Pomáhá tak udržovat normální krevní tlak a celkově pozitivně působí na imunitní systém.

Vaječný žloutek je zdrojem celé řady vitamínů, minerálů a mastných kyselin. Mimoto pejskům většinou moc chutná a zvyšuje tak atraktivitu pamlsků.

Stejně jako všechny pamlsky Dokas, i tato pochoutka je bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu.

Sáček má praktické uzavírání a pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.

Složení: 42 % kuřecí prsní řízky, škrob (bramborový, tapiokový), rostlinný glycerin, mletá zelenina (sladké brambory, hrášek, květák), minerální látky, olej z chia semínek, sušený vaječný žloutek

Analýza: hrubé bílkoviny 22 %, hrubé oleje a tuky 3,2 %, hrubé popeloviny 6,7 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 15 %

Pamlsky mohou tvořit velkou část stravy našich mazlíčků, a tak i u nich je potřeba dbát nejen na jejich chuť, ale i na složení. U této pochoutky máte jistotu, že kvalita použitých surovin je na té nejvyšší úrovni.

Psí pamlsky Dokas podléhají pravidelným kontrolám kvality světově uznávaným německým institutem SGS Institut Fresenius – nezávislá laboratoř patřící mezi přední evropské společnosti testující kvalitu potravin.

Podávejte jako odměnu. Zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření pečlivě uzavřete zipem a skladujte v suchu a chladu. Balení obsahuje kyslíkový absorbér pro uchování kvality výrobku.